O nas


Rajskie plaże, dzikie dżungle, tajemnicze jeziora, zapierające dech w piersi niebotyczne góry, majestatyczne zabytki, odmienność kultur, tradycji, zwyczajów i wierzeń.

Świat jest jedną wielką zagadką, którą my kochamy poznawać i odkrywać. Januszolot to miejsce dla ludzi takich jak my. Jeśli kończąc jedną wyprawę planujesz następną, zastanawiając się jaki tym razem kierunek obrać i czy zdążysz przepakować swoją walizkę- to ta strona jest właśnie dla Ciebie ?

Codziennie wyszukujemy dla Ciebie tanie połączenia lotnicze, dzięki którym dotrzesz do miejsc, których jeszcze nie odkryłeś. Będąc na miejscu nie możemy zapomnieć o noclegu czy możliwościach komunikacyjnych, niezbędnych w pokonywaniu turystycznych tras i szlaków.

Szukanie ?cenowych perełek? zawierających koszta przelotu jak i noclegu to nasze zadanie.

Udowadniamy, że podróżowanie nie jest tylko dla bogatych !

Pakuj walizkę bo okazji jest tak dużo, że szkoda marnować czasu ?

Januszolot to serwis internetowy, który nie jest sprzedawcą gotowych ofert turystycznych ? to miejsce, gdzie pasjonaci tanich podróży wyszukują i dzielą się świetnymi okazjami, tak, aby ułatwić innym podróżomaniakom wybór kierunku, który zaraz odwiedzą w niskobudżetowym pakiecie.